iPhone 14 Plus 128GB – prestiż i styl

Apple to marka, której nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Powszechnie kojarzy się ona z… drogimi urządzeniami (tak, to niestety jest prawdziwy stereotyp, jeśli weźmie się pod uwagę ceny konkurencji). Z drugiej jednak strony producenci nadrabiają to wysoką jakością zarówno samych urządzeń, jak i oprogramowania. Dobrym przykładem jest tu iPhone 14 Plus 128GB, który zasługuje na to, by nazywać go prestiżowym urządzeniem. Model ten nie tylko oferuje dość zaawansowane funkcje i warte uwagi parametry techniczne, ale także — co również odgrywa zdaniem wielu osób ogromną rolę — stanowi element stylu bycia.

iPhone 14 Plus 128GB – co warto wiedzieć na temat tego urządzenia?

Nie chcemy rozpływać się w hurraoptymistycznych zachwytach nad tym urządzeniem, ale trudno pozbyć się dobrego wrażenia, jakie mamy, kiedy tylko o nim słyszymy. Już sam ekran urządzenia jest ważnym jego atutem. Duży ekran ma przekątną 6,7 cala, a to jeszcze nie wszystko, ponieważ wykorzystuje  on technologię Super Retina XDR OLED HDR. Z kolei rozdzielczość ekranu 2778 x 1284 pikseli sprawia, że każda treść prezentuje się niezwykle realistycznie.

Na uwagę zasługuje również pamięć wewnętrzna urządzenia — mamy tu do czynienia z pamięcią o pojemności 128 GB, co daje nam naprawdę wiele miejsca na przechowywanie plików, w tym na przykład:

  • zdjęć,
  • filmów,
  • aplikacji i gier,
  • danych w postaci dokumentów .pdf czy prezentacji multimedialnych.

Taki stan rzeczy sprawia, że bez względu na to, czy jesteś entuzjastą fotografii, czy chcesz nagrywać wideo, iPhone 14 Plus 128 GB raczej sprosta Twoim wymaganiom.

Aparat tylny w tym modelu iPhone złożony jest z dwóch obiektywów o rozdzielczości 12+12 Mpix, co przekłada się na wręcz doskonałą jakość zdjęć nawet w trudnych warunkach (zaciemnione pomieszczenia). Również przedni aparat o rozdzielczości 12 Mpix sprawi, że selfie będą wyglądać znakomicie.

iPhone 14 Plus 128gb w czerwonej wersji kolorystycznej

Estetyka również jest ważna

Parametry techniczne to jednak jeszcze nie wszystko, ponieważ warto zwrócić uwagę również na fizyczne parametry urządzenia. Jeśli już tu jesteśmy, to pragniemy oznajmić Ci, że także w tym przypadku mamy na podorędziu kilka zalet, o których bezdyskusyjnie warto wspomnieć. Musisz bowiem wiedzieć, że iPhone 14 Plus 128GB ma elegancką obudowę wykonaną. Smartfon ten wygląda nie tylko stylowo, ale także jest dość wytrzymały na uszkodzenia mechaniczne. Waga urządzenia wynosi 203 gramy, co sprawia, że jest ono lekkie i wygodne.

To jeszcze nie wszystko, ponieważ warto zwrócić uwagę na wodoodporność urządzenia (jest ona zgodna z normą IP68). Model iPhone 14 Plus 128GB może być zanurzony w wodzie nawet do głębokości 6 metrów przez (przez pół godziny!), bez ryzyka uszkodzenia. Oczywiście, nie oznacza to, że warto igrać z ryzykiem (wręcz przeciwnie!).

W ofercie pod adresem https://ispot.pl/iphone-14-plus-128gb dostępne są m.in. następujące warianty kolorystyczne:

  • niebieski,
  • biały,
  • fioletowy,
  • czerwony,
  • czarny.

Co to oznacza? Odpowiedź jest prosta: dopasowanie urządzenia do własnego stylu bycia nie sprawi problemu.