Etui na telefon dla dziecka

Coraz młodsze dzieci korzystają z telefonów komórkowych. Mali użytkownicy lubią spędzać czas aktywnie, co naraża ich aparaty na ryzyko uszkodzeń. Chcąc zabezpieczyć sprzęt swojej pociechy, warto zaopatrzyć się w dopasowaną obudowę. Dla najmłodszych użytkowników liczy się nie tylko jakość wykonania, ale przede wszystkim wygląd.

Rodzaje pokrowców na telefon

Istnieje kilka rodzajów pokrowców na telefon. Jednym z najbardziej popularnych jest back case, który składa się z jednej części chroniącej tył smartfona. Kolejnym często wybieranym pokrowcem, jest etui książkowe (portfelowe), składające się z dwóch części i chroniące również przód urządzenia. Na ogól jest wyposażone w przegródki na karty i dokumenty. Inne obudowy osłaniają tylko boki telefonu lub zabezpieczają przed wodą.

Kejsy na telefon mogą być wykonane między innymi z poliwęglanu, plastiku, skóry lub silikonu. Każdy rodzaj materiału zapewnia inny poziom ochrony. Niektóre jedynie zabezpieczają przed zarysowaniami, inne również amortyzują. Telefon dziecka warto wyposażyć w wodoodporny pokrowiec gwarantujący wytrzymałość podczas upadków.

Popularne wzory

etui na telefon

To, co najważniejsze z punktu widzenia dziecka to nie materiał, z jakiego wykonany jest pokrowiec. Specjalnie dla najmłodszych użytkowników powstały obudowy do telefonu z motywem bajkowym. Minionki, Król Lew, Potwory i Spółka, Toy Story czy Spongebob- wybór jest ogromny. Taki kolorowy kejs nie tylko ozdobi i wyróżni telefon dziecka, ale i wywoła uśmiech na twarzy.

Dodatkowym atutem bajkowego kejsa na telefon jest to, że dzięki niemu smartfon wyróżnia się od innych. Dziecku będzie trudniej zapomnieć o swoim urządzeniu, kiedy będzie ono rzucało się w oczy. Docenią to rodzice roztargnionych pociech. Jak widać, istnieje wiele powodów, dla których warto kupić pokrowiec.