iPhone 12 Pro Max: 6 GB RAM w smartfonie od Apple

iPhone 12 Pro Max to większa i lepsza wersja modelu 12. Wyposażono go w 6,7-calowy wyświetlacz z ekranem OLED, dzięki któremu kolory będą żywsze, a obrazy bardziej realistyczne. iPhone 12 Pro Max ma również jeden przedni aparat i potrójny tylny aparat, dzięki czemu można robić niesamowite zdjęcia i selfie, a nawet transmisje live je dla swoich fanów. Telefon najlepiej sprawdzi się w rękach influencerów i profesjonalistów, którzy chcą mieć wszystko na wyciągnięcie ręki.

Kluczowe fakty o iPhone 12 pro max

Nowy iPhone 12 Pro Max jest dostępny z 6 GB pamięci RAM. Wyposażony jest w 6,7-calowy ekran OLED, który jest w stanie wyświetlać treści w HDR. Aparat jest ważnym aspektem tego telefonu, wraz z systemem kamer 3D i funkcją Smart HDR, która współpracuje z czujnikiem kamery, aby uchwycić więcej światła i szczegółów dla zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. Kamera jest też niezrównana (potrafi kręcić w super zwolnionym tempie).

iPhone 12 Pro Max poprawia jasność ekranu i ułatwia wykonywanie takich zadań, jak czytanie czy oglądanie filmów przez dłuższy czas bez zmęczenia oczu. Zapewnia również bardziej wciągające wrażenia w grach, ponieważ może renderować ostrzejsze obrazy.

iPhone 12 pro max może mieć do 512 GB pamięci masowej, co stawia go w czołówce wszystkich iPhone’ów. Modele z serii 12 są również wyposażone w czujnik 3D i technologię AR.

Ceny i zalety iPhone’a 12 Pro Max

iPhone-12-Pro-Max

Najdroższym modelem z całej serii jest iPhone 12 Pro Max, którego cena zaczyna się od 4000 zł. Warto wspomnieć, że cena ta obowiązuje bez umowy i abonamentu. W porównaniu do innych modeli iPhone’a 12, 12 Pro Max ma więcej pamięci RAM (6 GB zamiast 4 GB) i więcej mocy.

12 Pro Max jest wyposażony w lepszy aparat, który pozwala na nagrywanie wideo w 4K i robienie zdjęć w rozdzielczości 12 megapikseli. W rzeczywistości ma 3 aparaty, które są następnie kolorowane i korygowane za pomocą oprogramowania sztucznej inteligencji, dzięki czemu jest to jeden z najlepszych aparatów telefonicznych na świecie.

Żywotność baterii i ładowanie bezprzewodowe

iPhone 12 Pro Max wprowadza przełom w żywotności baterii. Zamiast typowych 7 – 8 godzin pracy na baterii, teraz telefon będzie w stanie wytrzymać nawet do 17 godzin.

iPhone 12 Pro Max jest wyposażony w funkcję bezprzewodowego ładowania z wykorzystaniem pola elektromagnetycznego do przesyłania energii między dwoma obiektami bez kabli lub przewodów. Dzięki zyskuje popularność jako szybszy i bardziej efektywny smartfon w kwestii sposobu ładowania. Główne korzyści to szybkość, wydajność, wygoda, bezpieczeństwo i ochrona środowiska. Teraz nie musimy się martwić, że zgubimy ładowarkę.

Podsumowanie – czy warto kupić iPhone’a 12 Pro max?

iPhone 12 Pro Max to świetny upgrade dla osób, które wciąż korzystają ze starszego modelu. Najnowsza linia iPhone’ów Apple’a doczekała się upgrade’u pamięci RAM. Nowe urządzenie może pochwalić się także znacznie większym ekranem niż poprzednie modele o przekątnej 6,7 cala, czyli tak dużym jak jedynie wybrani konkurenci na obecnym rynku. Jednak nie wszystko jest idealne, bo są pewne wady, w tym brak gniazda słuchawkowego czy wsparcia dla kart microSD.

Ten i inne modele iphone’a można znaleźć na iSpot.pl.