Słuchawki TWS – zapomnij o kłopotliwych przewodach!

Często korzystasz ze słuchawek, ale denerwują Cię stale plączące się, krótkie przewody? W takim przypadku sprawdź słuchawki działające w technologii True Wireless Sound, czyli TWS.

Czym są słuchawki TWS?

TWS to skrót od True Wireless Sound, czyli prawdziwie bezprzewodowy dźwięk. Pod tym pojęciem znajduje się technologia słuchawek bezprzewodowych, które łączą się bez kabli z urządzeniem odtwarzającym, a także pomiędzy sobą.

Zatem słuchawki TWS nie posiadają żadnego okablowania. Składają się tylko z samych słuchawek umieszczanych w uszach – bez kabli i wtyczek. Łączność w takich słuchawkach zapewnia technologia Bluetooth.

Pierwszym producentem takiego modelu słuchawek była firma Apple, która wypuściła model AirPods. Teraz taki sprzęt znajduje się w asortymencie wielu producentów i wcale nie trzeba wydawać na niego fortuny.

Zalety słuchawek TWS:
– wysokiej jakości brzmienie
– brak kłopotliwych kabli
– łatwe połączenie ze smartfonem i innymi urządzeniami
– duży zasięg połączenia – nawet ponad 10 metrów zależnie od modelu

Kiedy warto kupić słuchawki w technologii True Wireless Sound?

Ze słuchawek TWS na pewno będą zadowolone osoby, które poszukują bezprzewodowych słuchawek do smartfona, komputera, telewizora lub innych urządzeń współpracujących z technologią Bluetooth.

Dzięki temu sprzętowi można zapomnieć o kablach i ograniczeniach, jakie są związane z ich stosowaniem. Właśnie dlatego sprawdzą się zarówno do używania w domu, jak również na spacerze, w siłowni oraz w trakcie wielu innych aktywności.