Oukitel K3 – Smartfon z pojemną baterią, interesującym designem i czterema aparatami

Na przesyconym rynku smartfonów ciężko znaleźć jest urządzenie, które pozytywnie wyróżnia się spośród mnogości innych, często bardzo podobnych do siebie, urządzeń. Istnieje jednak niewielka liczba modeli, które na tle innych wydają się niezwykle atrakcyjne, gdyż mają sporo do zaoferowania. Do takich smartfonów z pewnością należy Oukitel K3.

Wytrzymała obudowa o interesującym designie

Podczas gdy wiele obecnych na rynku smartfonów wykonanych jest z tworzywa sztucznego podatnego na zbieranie rysek i na innego rodzaju uszkodzenia, Oukitel K3 wykonany jest z metalu oraz szkła. Producent nie tylko stworzył więc model odporny na działanie różnych szkodliwych czynników zewnętrznych, ale postarał się także o wyjątkowy, przyciągający wzrok design, obok którego trudno przejść obojętnie.

Pojemna bateria, wydajne podzespoły i szybkie ładowanie

Oukitel K3 jest wyposażony w baterię o wysokiej pojemności 6000mAh, co jest rzadkością. Zapewnia ona długi czas działania poza zasięgiem gniazdka elektrycznego, a dzięki technologii szybkiego ładowania można szybko uzupełnić braki energii. Telefon wyposażony jest w 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości Full HD (1080×1920 pikseli) o dobrym odwzorowaniu barw i kątach widzenia. MediaTek MT6750 1,5 GHz z układem graficznym Mali-T860 MP2, 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej, którą rozszerzyć można za pomocą karty SD, zapewnią więcej niż zadowalające doświadczenie z korzystania z tego smartfona.

Cztery aparaty — efekt bokeh gwarantowany

Oukitel K3 z At-Outlet wyposażony jest także w cztery aparaty. Zarówno na przodzie, jak i na tyle znajdują się dwa oczka 13Mpix i 2Mpix, co pozwoli na osiągnięcie popularnego w ostatnim czasie efektu bokeh, czyli rozmazanego tła.

Wszystkie te cechy sprawiają, że Oukitel K3 jest niezwykle interesującą propozycją urządzenia, które nie tylko zapewni wytrzymałość i sporą wydajność, ale będzie także cieszyć oko właściciela i przyciągać zainteresowanie innych osób.

Dodaj komentarz