Monitory używane w biurze – czy mają sens?

Sprzęt komputerowy jest dziś niezwykle drogi, a wiele firm nie może pozwolić sobie na zakup nowych elementów zestawu komputerowego. Wiele firm wybiera więc zakup sprzętu poleasingowego, jednak pomimo olbrzymiej popularności i bezpieczeństwa tego rozwiązania, wiele firm woli zakupić nowe komputery do firmy, obawiając się awarii.

Koszt zestawu komputerowego jednak można obniżyć, kupując nową jednostkę centralną, a zaoszczędzić można na przykład na monitorze. Wielu właścicieli firm z chęcią kupuje więc monitory poleasingowe. Monitory do pracy biurowej powinny spełniać dość wysokie wymagania jakościowe i oferować specyficzne dla tego rodzaju pracy parametry. Wiele modeli oferowanych w sklepach z nowym sprzętem jest naprawdę drogich. Monitory używane w sklepach ze sprzętem poleasingowym są natomiast niezwykle przystępne cenowo, oferując jednocześnie wysoką jakość i zapewniając efektywną i komfortową pracę w biurze.

Podobnie jak każdy sprzęt używany, działanie monitorów używanych jest dokładnie sprawdzane przed udostępnieniem ich do sprzedaży. Kupujący otrzymują również gwarancję. Cena używanych monitorów wynosi zaledwie ułamek ceny sprzętu nowego, co pozwala na zaoszczędzenie pokaźnej sumy pieniędzy, które przeznaczyć można na inne ważne wydatki firmowe. Oszczędności te są co prawda mniejsze, niż kupno kompletnego komputera poleasingowego, jednak dla części przedsiębiorców komfort psychiczny zajmuje wyższe miejsce na liście priorytetów niż suma oszczędzonych pieniędzy, która i tak potrafi być w takim przypadku spora.

Dodaj komentarz