iPhone 13 niebieski – smartfon do pracy i rozrywki

Apple wprowadził nową opcję kolorystyczną dla swojego bardzo oczekiwanego iPhone’a 13, który zadebiutował w roku 2021 z siecią 5G. Apple sfinalizował plany wydania swojej następnej generacji iPhone’a z niebieskim wykończeniem. Nowy model będzie dostępny w trzech pojemnościach pamięci masowej: 128 GB, 256 GB i 512 GB.

Kolorowa edycja iPhone 13 niebieski

iPhone 13 niebieski został wprowadzony przez Apple w 2021 roku. Firma przekształciła ten smartfon w urządzenie z systemem, który może łączyć się z ultraszybkimi sieciami 5G. Powinno to pozwolić użytkownikom na pobieranie plików, oglądanie treści multimedialnych i korzystanie z innych usług szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Urządzenie zostało zaprojektowane zgodnie z tymi samymi zasadami projektowania, co poprzednie modele, co oznacza, że nadal będzie miało prostokątny kształt z zaokrąglonymi rogami oraz przycisk home z technologią Touch ID.

Specyfikacja techniczna obejmuje układ A15 Bionic: jest o 30% wydajniejszy od układu A12. Zapewnia zwiększoną szybkość przetwarzania danych we wszystkich aplikacjach. Wyświetlacz Super Retina XDR: ma optymalną rozdzielczość 2560 x 1960 pikseli, co czyni go jednym z najpiękniejszych ekranów w każdym smartfonie. Połączenie 5G: dzięki tej technologii obserwuje się wzrost prędkości do pięciu razy w porównaniu z sieciami 4G. Dłuższa żywotność baterii: według oficjalnych danych, ten smartfon może pracować do 19 godzin bez ładowania baterii.

Innowacje, które wprowadza iPhone 13 niebieski

Posiada podwójne gniazdo kart SIM. iPhone 13 niebieski ma ekran o przekątnej 6,1 cala, czyli większy niż przeciętny ekran smartfona. Face ID, który Apple nazywa swoim systemem rozpoznawania twarzy, zastępuje Touch ID i jest szybszy i bezpieczniejszy. Niebieski iPhone 13 ma kompatybilność z ładowarkami bezprzewodowymi. Nie będziesz już musiał się martwić o kable w swoim samochodzie.

Podwójny 12-megapikselowy aparat w niebieskim iPhonie 13 jest świetny do robienia zdjęć w każdych warunkach oświetleniowych. Przedni aparat też ma wysoką rozdzielczość, więc możesz robić świetne selfies w każdych warunkach oświetleniowych.

iPhone 13 jest wyposażony w układ A15 Bionic, który jest najszybszym z dotychczasowych układów i znacznie ułatwia pracę wielozadaniową. Nie tylko świetnie radzi sobie z grami i innymi aplikacjami intensywnie korzystającymi z grafiki, ale także z codziennymi zadaniami. Ma też Bluetooth 5.0, który pozwala podłączyć więcej urządzeń naraz.

Wyświetlacz Super Retina z obsługą wideo HDR10 i powłoką antyrefleksyjną na wierzchu sprawia, że możesz cieszyć się oglądaniem filmów w każdych warunkach, nie męcząc oczu. Głęboka czerń ułatwia skupienie się na oglądanym obrazie.

Jeśli chodzi o pamięć, otrzymujesz 4 GB RAM do ciężkich zadań i do 512 GB pamięci flash do przechowywania plików i dokumentów. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich potrzeb: od pracy po rozrywkę. W rezultacie użytkownik nie będzie musiał czekać na załadowanie systemu lub wyłączać aplikacji podczas przełączania się pomiędzy nimi, a nawet grami. Pozwala to na maksymalną produktywność przez cały czas.